20 års jubileum som oppdretter på berner i 2013

NYHETER / NEWS

Nøklebyåsen's Yenna ble mestvinnende Berner Sennen tispe i Norge 2010. 2011. 2012 og 2014.

Nøklebyåsen's Yenna was the most winning Bernese dog female in Norway 2010, 2011, 2012 and 2014.

Nøklebyåsen's Ådne ble mestvinnende Berner Sennen hanne i Norge 2014.

Nøklebyåsen's Ådne was the most winning Bernese dog male in Norway 2014.

2014

MyDog Gøteborg 05.01-15.

Dommer: Johnny Andersson. S.

Nøklebyåsen's Dexter - Exl,- 1 AKK,- CK,- 3 BHK,- CERT,- RES.CACIB,- SE CHAMPIO,- NORDISK CHAMPION.

Norsk Dobbermann Klub 29.12-14.

Dommer: Anna Tiets.

Nøklebyåsen's Emmy Rossum - nr. 4 valp 6-9 mnd.

Nøklebyåsen's Dexter - Exl,- 2 AKK,- CK,- 4 BHK,- CERT, NO, DK, CHAMPION.

SKK Stockholm 13.12-14.

Dommer: Einar Paulsen. DK.

Nøklebyåsen's Dexter - Exl,- 2 AKK,- CK,- 5 BHK,- RES.CERT.

NBSK avd. Østfold 07.09-14.

Dommer: Petra Junehall.  S.

Nøklebyåsen's Edith Piaf - Nr. 1 valp 4-6 mnd,- BIR.

Nøklebyåsen's Emmy Rossum - Nr. 3 valp 4-6 mnd.

Nøklebyåsen's Dexter - VG,- 1 UKK.

CH Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 1 CHKK,- CK,- 1 BHK,- BIM.

Nøklebyåsen's Russell Crowe - VG,- 2 VTKK.

CH Nøklebyåsen's Zelina - Exl,- 4 CHKK,- CK.

CH Nøklebyåsen's Yenna - Exl,- 2 CHKK,- CK,- 2 BTK.

NBSK avd. Buskerud 06.09-14.

Dommer: Maija Heinila.  N.

Nøklebyåsen's Edith Piaf - Nr. 2 valp 4-6 mnd.

Nøklebyåsen's Emmy Rossum - Nr. 4 valp 4-6 mnd.

Nøklebyåsen's Dickie Dick Dickens - Exl,- 1 UKK.

Nøklebyåsen's Russell Crowe - Exl,- 2 VTKK.

CH Nøklebyåsen's Zelina - Exl,- CHK.

CH Nøklebyåsen's Yenna - Exl,- 2 CHKK,- CK,- 2 BTK.

NKK Bjerke 16.08-14.

Dommer: Jan Herngren.  S.

Nøklebyåsen's Dickie Dick Dickens - Exl,- 1 UKK,- CK.

CH Nøklebyåsen's Zelina - Exl,- 1 CHKK,- CK,- 4 BTK.

NBSK avd.Hedemark 02.08-14.

Dommer: Nina Lønner Andersson. S.

Nøklebyåsen's Årets Mc Handsome - Exl,- 1 AKK,- CK,- CERT,- 2 BHK. CHAMPION.

CH Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 1 CHKK,- CK,- 1 BHK,- BIM.

CH Nøklebyåsen's Yenna - Exl,- 1 CHKK,- CK,- 1 BTK,- BIR.

CH Nøklebyåsen's Zelina - Exl,- CHK, CK.

HP,- BIR,- OPPDRETTER med Kulmann,- Ådne,- Yenna,- Zelina.

Norsk Miniatyrhund Klubb 20.07-14.

Dommer: Kenneth Edh.

CH Nøklebyåsen's Åskar - Exl,- 1 CHKK,- CK,- 1 BHK,- BIR.

Nøklebyåsen's Bonnie Tyler,- Exl,- 1 AKK,- CK,- CERT,-1 BTK,- BIM.

NBSK avd. Tromsø 19.07-14.

Dommer: Antonio Di Lorenzo.

CH Nøklebyåsen's Åskar - Exl,- 2 CHKK,- CK,- 2 BHK.

Nøklebyåsen's Bonnie Tyler - Exl,- 1 AKK,- CK,- RES.CERT,- 2 BTK.

NKK Trondheim 06.07-14.

Dommer: Carin Åkesson. SE.

Nøklenyåsen's Dicke Dick Dickens - Exl,- 1 KK,- CK,- 5 BHK,- RES.CERT.

Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 1 CHKK,- CK,- 1 BHK,- BIM.

Nøklebyåsen's Yenna - Exl,- 4 CHKK,- CK.

Nøklebyåsen's X'it - Exl,- 5 CHKK,-CK.

NBSK avd. Trønderlag 05.07-14.

Dommer: Birgitte Schjøth. DK.

Nøklebyåsen's Dicke Dick Dickens - Exl,- 1 UKK,-CK,- 5 BHK,- RES.CERT.

Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 2 CHKK,- CK,- 2 BHK.

Nøklebyåsen's Yenna - Exl,- 1 CHKK,-CK,- 1 BTK,-BIR.

Nøklebyåsen's X'it - Exl,- 5 CHKK,- CK.

HP,- nr.2 OPPDRETTER,- med Ådne,- Yenna,- X'it,- Dickie Dick Dickens.

DKK Vejen 22.06-14.

Dommer: Benny Blid Von Schedvin. S.

Nøklebyåsen's Dickie Dick Dickens - Exl,- 1 UKK,- CK.

Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 4 CHKK,- CK.

Nøklebyåsen's X'it - Exl,- 2 CHKK,- CK.

DKK Vejen 21.06-14.

Dommer: Jochen Eberhardt. D.

Nøklebyåsen's Dickie Dick Dickens - Exl,- 2 UKK.

Nøklebyåsen's Ådne - VG.

Nøklebyåsen's X'it - VG,- 4 CHKK.

DKK Roskilde 11.05-14.

Dommer: Dominic Harris. I.

Nøklebyåsen's Dexter - Exl,- 2 UKK,-CK.

Nøklebyåsen's Ådne - Exl.

Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,- 3 CHKK,- CK.

DKK Roskilde 10.05-14.

Dommer: Anita Whitmarsh. S.

Nøklebyåsen's Dexter - Exl,- 1 UKK,- CK,- 1 BHK,- CERT,- CACIB,- BIM.

Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 1 CHKK,- CK,- 2 BHK,- Res.CACIB.

Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,- 2 CHKK,- CK.

NKK Bergen 6.4-14.

Dommer: Elina Haapaniemi. FI.

Nøklebyåsen's Dickie Dick Dickens - Exl,- 1 UKK,-CK,- 5 BHK.

Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 2 CHKK,- CK,- 2 BHK.

NKK Kristiansand. 16.3-14.

Dommer: Sølvi Schjelderup. N.

Nøklebyåsen's Dexter - Exl,- 1 UKK,- CK,- CERT,- 5 BHK.

Nøklebyåsen's Dickie Dick Dickens - Exl,- 2 UKK,- CK,- RES.CERT,- 6 BHK.

CH Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 1 CHKK,- CK,- CASIB,- BIM.

CH Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,- 2 CHKK,- CK,- 3 BTK.

CH Nøklebyåsen's X'it - Exl,- 1 CHKK,- CK,- 2 BTK.

HP,-BIR,- BIS 4,- OPPDRETTER med Ådne, Ålga Med Å, X'it og Dexter.

HP,- BIR,- BIS 2,- AVLSKLASSE med X'it avkom Ådne, Ålga Med Å,- Dexter,- Dickie Dick Dickens.

NKK Bø. 23.2-14.

Dommer: Yvonne Cannon. IE

Nøklebyåsen's Dexter - Exl,- 3 JKK.

CH Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 1 CHKK,- CK,- 1 BHK,- CACIB,- BIR,- BIG 3.

CH Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,- 2 CHKK, CK.

CH Nøklebyåsen's X'it - Exl,- 1 CHKK,- CK,- 1 BTK,- CACIB,- BIM.

HP,- BIR OPPDRETTER med Åden, Ålga Med Å, X'it og Dexter.

Norsk Welsh Corgi Klubb. 9.2-14.

Freddie Klindrup. DK.

CH Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 1 CHKK,- CK,- 1 BHK,- BIR,- BIG 1.

Norsk Boxer Klubb. 8.2-14.

Leif-Herman Wilberg. N.

CH Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 2 CHKK,- CK,- 2 BHK.

Norsk Grand Danois Klubb. 26.1-14.

Dommer: Peter Van Montfoort. NL

Nøklebyåsen's Årets Mc Handsome - VG.

NBSK avd. Vestfold. 1.2-14.

Dommer: Charlotte Høyer. DK.

Nøklebyåsen's Dexter - Exl,- 3 JKK.

CH Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 1 CHKK,- CK,- 2 BHK.

CH Nøklebyåsen's Yenna - Exl,- 1 CHKK,- CK,- 2 BTK.

CH Nøklebyåsen's X'it - Exl,- 4 CHKK,- CK.

CH Nøklebyåsen's Zelina - Exl,- 2 CHKK,- CK,- 3 BTK.

HP,- BIS 1 OPPDRETTER med Yenna, Zelina, X'it og Ådne.

My Dog Gøteborg 4.1-14.

Dommer: John Muldoon.

Nøklebyåsen's Dexter - Exl.

CH Nøklebyåsen's Ådne - Exl.

CH Nøklebyåsen's X'it - Exl,- 1 CHKK,- CK.

My Dog Gøteborg 3.1-14.

Dommer: Birgitte Gothen.

Nøklebyåsen's Dexter - Exl,- 2 JUKK,- CK.

CH Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 2 CHKK,-CK,- 3 BHK.

CH Nøklebyåsen's X'it - Exl,- 1 CHKK,- CK,- 1 BTK,- BIR,- CERT,- CACIB,- SVENSK CHAMPION.

2013

Norsk Dobermann Klub 28.12-13.

Dommer: Karl-Erik Johansson.

Nøklebyåsen's Dexter - Exl,- 1 JKK.

CH Nøklebyåsen's Yenna - Exl,- 1 CHKK,-CK,- 1 BTK,- BIR.

NKK Dogs4all 16.11-13.

Dommer: Helen Davenport-Willis.

Nøklebyåsen's Årets Mc Handsome - Exl,- 1 AKK,- CK.

CH Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 2 CHKK,- CK,- 3 BHK.

CH Nøklebyåsen's Zelina - Exl,- 3 CHKK,- CK.

CH Nøklebyåsen's Yenna - Exl,- 1 CHKK,- CK,- 3 BTK.

HP,- BIR,- BIS 4 OPPDRETTER men Ådne, Kulmann, Zelina og Yenna.

SKK  Vaxjø 02.11-13.

Dommer: Charlotte Høier.

Nøklebyåsen's Årets Mc Handsome - Exl,- 4 AKK,-CK.

CH Nøklebyåsen's Ådne - Exl - 4 CHKK,- CK,- 4 BHK.

CH Nøklebyåsen's Zelina - Exl,- 1 CHKK,- CK,- 1 BTK,- CACIB,- BIR,- BIG 2.

Norsk Pinscherklubb 13.10-13.

Dommer: Frode Jevne.

Nøklebyåsen's Dexter - Exl,- 1 JKK,- CK,- 2 BHK,- CERT.

Nøklebyåsen's Årets Mc Handsome - Exl,- 1 AKK.

Kronblommas Kleopatra - Exl,- 4 AKK,- CK.

CH Nøklebyåsen's Yenna - Exl,- 1 CHKK,-CK,- 1 BTK,- BIR.

Norsk Dobermann Klub 12.10-13.

Dommer: Wera Hubenthal.

CH Nøklebyåsen's Yenna - Exl,- 1 CHKK,-CK,- 1 BTK,- BIR.

NKK avd. Harstad 06.10-13.

Dommer: Marit Sunde.

Nøklebyåsen's Årets Mc Handsome - Exl,- 1 AKK.

Eckerø, Åland FIN 29.09-13.

Dommer: Per Svarstad.

CH Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 2 CHKK,-CK,- 3 BHK.

CH Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl.

CH Nøklebyåsen's Zelina - Exl,- 1 CHKK,- CK,- 1 BTK,-CERT,-CACIB,-BIR,- INTERNASJONAL uch.

BIR, FIN uch, INTERNASJONAL uch, CH Nøklebyåsen's Zelina  - BIM, FIN uch, CH Berntiers Simply The Best.

NKK avd. Rogaland 15.09-13.

Dommer: Søren Wesseltoft.

Nøklebyåsen's Årets Mc Handsome - Exl,- 1 AKK,-CK,-2 BHK,- CERT,- RES.CACIB.

CH Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 1 CHKK,-CK,- 1 BHK,- BIR,- CACIB.

CH Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,- 2 CHKK,-CK.

CH Nøklebyåsen's Zelina - Exl,- 1 CHKK,-CK,-1 BTK,-BIM,-CACIB.

HP,-nr 2 OPPDRETTER med Ådne, Ålga, Kulmann, Zelina.

Norsk Newfoundlandshundklubb Rogaland 14.09-13.

Dommer: Arne Foss.

Nøklebyåsen's Årets Mc Handsome - Exl,- 1 AKK,-CK,-3 BHK,-CERT.

CH Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 1 CHKK,-CK,- 1 BHK,- BIR.

CH Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,- 2 CHKK.

CH Nøklebyåsen's Zelina - Exl,- 1 CHKK,-CK,-3 BTK.

HP,-BIR,-BIS,-OPPDRETTER med Ålga, Ådne, Zelina, Kulmann.

NBSK avd.Buskerud 08.09-13.

Dommer: Marion Klok-'Hart.

Nøklebyåsen's Dexter - VG JK, 2 JKK.

CH Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 1 CHKK,-CK,- 3 BHK.

CH Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl CHK.

CH Nøklebyåsen's Yenna - Exl,- 3 CHKK,-CK.

CH Nøklebyåsen's Zelina - Exl,- 4 CHKK,-CK.

HP,-BIR,-BIS,-OPPDRETTER med Ådne, Ålga, Yenna, Zelina.

NBSK avd.Østfold 07.09-13.

Dommer: Frode Jevne.

Nøklebyåsen's Dexter - Exl,-3 JKK,-CK.

CH Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 3 CHKK,-CK.

CH Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl CHK.

CH Nøklebyåsen's Yenna - Exl,-1 CHKK,- CK,-1 BTK,- BIR.

CH Nøklebyåsen's Zelina - 2 CHKK,-CK,-4 BTK.

HP,-BIR,-BIS,-OPPDRETTER med Ådne, Ålga, Yenna, Zelina.

Trønderlag Selskapshundklubb 31.08-13.

Dommer: Kurt Nilsson.

CH Nøklebyåsen's Yenna - Exl,-1 CHKK,-CK,- 1 BTK,-BIR.

NKK Bjerke 24.08-13.

Dommer: Wenche Eikeseth.

 

Nøklebyåsen's Årets Mc Handsome - VG,- 4 AKK.

CH Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 1 CHKK,-CK,- 2 BHK,- CACIB.

CH Nøklebyåsen's Yenna - Exl,- 1 CHKK,-CK,-1 BTK,-CACIB,-BIM.

CH Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,-4 CHKK,-CK.

CH Nøklebyåsen's Zelina - Exl,- 2 CHKK,-CK,-2 BTK,-RES.CACIB.

HP,-BIR,-OPPDRETTER med Ådne, Ålga, Zelina, Yenna.

3 av hunder fra Nøklebyåsen fikk være med i avels gruppen til CH Ola Odelsgutt av Hiselfoss som ble BIS 1 AVELSGRUPPE.

NTTK Nesbyen 04.08-13.

Dommer: Cathy Delmar.

Nøklebyåsen's Årets Mc Handsome - Exl,-1 AKK.

NBSK avd.Hedmark 03.08-13.

Dommer: Britt Nyberg.

CH Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 1 CHKK,-CK,-1 BHK,-BIM.

CH Nøklebyåsen's Yenna - Exl,- 1 CHKK,-CK,-1 BTK,-BIR.

Salten Brukshundklubb 22.06-13.

Dommer: Pinto Teixerira.

CH Nøklebyåsen's Åskar - Exl,-2 CHKK,-CK,-2 BHK.

Nøklebyåsen's Bonnie Tyler - Exl,-2 JKK.

Norsk Berner Sennen avd.Øvre Romerike 09.05-13.

Dommer: Anette Edlander.

CH Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 3CHKK,-CK.

CH Nøklebyåsen's Yenna - Exl,- 2CHKK,-CK,-2 BTK.

CH Nøklebyåsen's Zelina - Exl,- 3CHKK.

CH Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,- 4CHKK.

HP,-nr.2 OPPDRETTER med Ådne, Ålga, Zelina, Yenna.

DKK Roskilde 05.05-13.

Dommer: Antonio Di Lorenzo.

CH Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- CK.

CH Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl.

CH Nøklebyåsen's X'it - Exl,- CK.

DKK Roskilde 04.05-13.

Dommer: Torbjørn Skaar.

CH Nøklebyåsen's Ådne - Exl - 3CHKK,- CK.

CH Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl - 5 AUKK,- CK.

CH Nøklebyåsen's X'it - Exl.

Norsk Dobermann Klubb 28.04-13.

Dommer: Michael Forte.

CH Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 2CHKK,- CK,- 3 BHK.

CH Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl.

CH Nøklebyåsen's X'it - Exl,- 3CHKK,-CK.

CH Nøklebyåsen's Zelina - Exl,- 1CHKK,- CK,- 2 BTK.

HP,- nr.2 OPPDRETTER med Ådne, Ålga, X'it, Zelina.

Norsk Berner Sennenklubb 27.04-13.

Dommer: Jochen Eberhardt.

Nøklebyåsen's Dexter - nr.2 valp 4-6 mnd.

CH Nøklebyåsen's Ådne - Exl.

CH Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,- 3CHKK,- CK.

CH Nøklebyåsen's Zelina - Exl,- 2CHKK,- CK,- 3 BTK.

CH Nøklebyåsen's X'it - VG.

HP,- BIR,- BIS,- OPPDRETTER med Ådne, Ålga, X'it, Zelina.

Norsk Newfoundlandshundklubb Bergen 07.04-13.

Dommer: Søren Wesseltoft.

Nøklebyåsen's Årets Mc Handsome - Exl,- 1 AKK,- CK,- 3 BHK,- CERT.

CH Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 1 CHKK,- CK,- 1 BHK,- BIR.

CH Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,- 3 CHKK,- CK,- 4 BTK.

CH Nøklebyåsen's Zelina - Exl,- 1 CHKK,- CK,- 1 BTK,- BIM.

HP,- BIR,- OPPDRETTER med Ådne, Årets Mc Handsom, Ålga, Zelina.

NKK Bergen 06.04-13.

Dommer: Helge Werner Hagen.

Nøklebyåsen's Årets Mc Handsome - Exl,- 2 UKK,- CK,- 4 BHK,- R.CERT.

CH Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 1 CHKK,- CK,- 1 BHK,- CACIB,- BIR.

CH Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,- 1 AKK,- CK,- 1 BTK,- CERT,- CACIB,- BIM,- NO CHAMPION

CH Nøklebyåsen's Zelina - Exl,- 1 CHKK,- CK,- 2 BTK.

HP,- BIR,- BIS 2 OPPDRETTER med Ådne, Årets Mc Handsom, Ålga, Zelina.

ÅLGA BLE NORSK CHAMPION DENNE DAGEN.

NKK Kristiansand 16.03-13.

Dommer: Kurt Nilsson.

CH Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 1 UKK,- CK,- 4 BHK,- CERT,- NO, DK, CHAMPION.

Nøklebyåsen's Bobsey Barna - Exl,- 3 JKK.

Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,- 1 AKK,-CK,- 2 BTK,- CERT,- R.CACIB.

CH Nøklebyåsen's Zelina - Exl,- 4 CHKK.

HP,- BIR,- OPPDRETTER med Ådne, Ålga, Zelina, Bobsey.

GRATULERER TIL ÅDNE m/EIER SOM BLE NORSK & DANSK CHAMPION DENNE DAGEN.

NKK Bø 23/02-13.

Dommer: John Jakobsen.

Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 1 UKK,-CK,- 2 BHK,- RES.CERT,-RES.CACIB.

Nøklebyåsen's Bobsey Barna - Exl,- 4 JKK.

Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,- 2 UKK.

CH Nøklebyåsen's Zelina - Exl,- 4 CHKK,- CK.

HP,-BIR,- BIS 2 OPPDRETTER med Ådne, Ålga, Zelina, Bobsey.

NBSK avd.vestfold 2/1-13.

Dommer: Peter Jolley.

Nøklebyåsen's Bobsey Barna - Exl,- 3 JKK.

Kronblommas Kleopatra - Exl,- 2 AKK,-CK.

CH Nøklebyåsen's Zelina - Exl,- 1 CHKK,- CK,- 1 BTK,- BIM.

CH Nøklebyåsen's Yenna - Exl,- 2 CHKK,- CK.

HP,- Nr 2 OPPDRETTER med Ådne, Yenna, Zelina, Bobsey.

2012

NKK Lillestrøm 24/11-12.

Dommer: Einar Paulsen.

Nøklebyåsen's Ådne - Exl, 1 UKK,-CK.

Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,- UK.

Nøklebyåsan's Zelina - Exl,- 4 CHKK,-CK.

Nøklebyåsen's Yenna - Exl,- 1 CHKK,-CK,-3 BTK,-R.CACIB.

NKK avd Hamar Vikingerskipet 13/10-12.

Dommer: Gunnel Holm.

Nøklebyåsen's Ådne - Exl,-1 UKK,-CK.

Nøklebyåsen's Åzzie Odin - Vg,- 4 UKK.

Nøklebyåsen's Årets Mc Handsome - Exl,- 2 UKK,-CK.

Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,- 5 UKK.

Nøklebyåsen's Zelina - Exl,- 2 CHKK,-CK,- 2 BTK.

Nøklebyåsen's Yenna Exl,- 3 CHKK,-CK.

HP,-BIR,- BIS OPPDRETTER  med Ådne, Ålga, Zelina, Yenna.

Sortland Hundeklubb 23/09-12.

Dommer: Annika Ulltveit-Moe.

Nøklebyåsen's Bonnie Tyler - nr.1 valp 4-6 mnd.-1 BTK valp,-BIM.

Nøklebyåsen's Åskar - Exl,-1 UKK,-CK,-CERT,- 1 BHK,-BIM.

Bjerkvik Hundeklubb 22/09-12.

Dommer: Arne Foss.

Nøklebyåsen's Bonnie Tyler - nr.1 valp 4-6 mnd.-1 BTK valp,- BIR,-BIG 4.

Nøklebyåsen's Åskar - Exl,-1 UKK.

NBSK avd. Buskerud 09/09-12.

Dommer : Britt Nyberg NO

Nøklebyåsen's Ådne - Exl,-2 UKK,-CK.

Nøklebyåsen's Russel Crowe - Exl.

Nøklebyåsen's Bobsey Barna - nr.5 valp 4-6 mnd.

Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,-3 UKK,-CK.

Nøklebyåsen's Yatzy - Exl,-4 AKK,-CK.

Nøklebyåsen's X'it - Exl,-2 CHKK,-CK,-3 BTK.

Nøklebyåsen's Zelina - Exl,-3 CHKK,-CK,-6 BTK.

Nøklebyåsen's Yenna - Exl,-1 CHKK,-CK,-2 BTK.

BIS 1 OPPDRETTER med Ådne, Yenna, X'it, Zelina.

NBSK avd. Østfold 08/09-12.

Dommer: Matti Tuominen FIN.

Nøklebyåsen's Bob Marley - nr.4 valp 4-6 mnd.

Nøklebyåsen's Ådne - Exl,-1 UKK,-CK. RES CERT.

Nøklebyåsen's Russel Crowe - Exl,-2 AKK,-CK.

Nøklebyåsen's Bobsey Barna - nr.1 valp 4-6 mnd,-2 BTK valp.

Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,-3 UKK,-CK.

Nøklebyåsen's Yatzy - Vg.

Nøklebyåsen's X'it - Exl,-CHK.

Nøklebyåsen's Zelina - 3 CHKK,-CK.

Nøklebyåsen's Yenna - 1 CHKK,-CK,-1 BTK,-BIM.

BIS 2 OPPDRETTER med Ådne, Yenna, X'it, Zelina.

Norsk Sankt Bernhard Klubb 08/09-12.

Dommer: Svend Andresen.

Nøklebyåsen's Anna Lovinda - nr.1 valp 6-9 mnd,-BIR.

NKK avd Tromsø 02/09-12.

Dommer : Eva Mjelde  N.

Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 1 UKK,-CK,-2 BHK,-CERT,-res CACIB.

Nøklebyåsen's Åskar - Exl,- 2 UKK,-CK,-3 BHK,-res.CERT.

Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,- 1 UKK,-CK.

Tromsø Hundeklubb 01/09-12.

Dommer: Lemo Nksa  (Kroatia)

Nøklebyåsen's Bonney Tayler - nr.2 valp 4-6 mnd.

Nøklebyåsen's Ådne - Exl,-1 UKK.

Nøklebyåsen's Åskar - Exl,- 2 UKK.

Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,-1 UKK,-CK,-1 BTK,-CERT,-BIR.

Norsk Leonberger Klubb. 25/08-12.

Dommer: Antonio Di Lorenzo.

Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,-1 UKK,-CK.

NKK avd.Oslo, Bjerke 18/08-12.

Dommer: Bengt Åke Bogren,  S.

Nøklebyåsen's Ådne - Exl,-1 UKK,-CK,-3 BHK,-CERT.

Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,-2 UKK,-CK.

Bernerdalens Duble Pink - Exl,-4 CHKK,-CK.

Nøkleblyåsen's Zelina - Exl,-1 CHKK,-CK,-1 BTK,-CACIB,-BIM.

Nøklebyåsen's Yenna - Exl,-2 CHKK,-CK,-2 BTK,- res CACIB.

BIS 4 OPPDRETTER med Ådne, Ålga, Yenna, Zelina.

Irsk Ulvehundklubb 05/08-12.

Dommer: Eva Borg

Nøklebyåsen's Årets Mc Handsome - Exl,-2 UKK.

Nøklebyåsen's Åpenbart Beste Binna - VG,-3 JKK.

Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,-1 UKK,-CK,-res.CERT,-3 BTK.

Nøklebyåsen's X'it - Exl,-2 CHKK,-CK,-4 BTK.

NBSK avd. Hedmark, Moelv 04/08-12.

Dommer: Piet Roosenboom,  B.

Nøklebyåsen's Bobsey Barna - nr.2 valp 4-6 mnd.

Nøklebyåsen's Anna Lovinda - nr.1 valp 6-9 mnd,-2 BTK valp.

Nøklebyåsen's Åzzie Odin - VG,-3 JKK.

Nøklenyåsen's Ådne - Exl,-1 UKK,-CK,-4 BHK,-res CERT.

Nøklenyåsen's Ålga Med Å - Exl,-2 UKK.

Nøklebyåsen's Zelina - Exl,-2 CHKK,-CK,-3 BTK.

Nøklebyåsen's Yenna - Exl,-1 CHKK,-CK,-1 BTK,-BIR.

BIS 1 OPPDRETTER med Ådne, Yenna, Zelina, Ålga Med Å.

NBSK Frya 26/05-12.

Dommer: Anita Al-Bachy.

Nøklebyåsen's Ådne - Exl,-1 JKK,-CK.

Nøklebyåsen's Åzzie Odin - Exl,-2 JKK,-CK.

Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,-1 JKK,-CK.

Nøklebyåsen's X'it - Exl,-1 CHKK,-CK,-2 BTK.

Nøklebyåsen's Zelina - Exl,-4 CHKK,-CK.

Nøklebyåsen's Yenna - Exl,-3 CHKK,-CK.

BIS OPPDRETTER med Ådne, X'it, Zelina, Yenna.

NBSK avd. Romerike 19/05-12.

Dommer: Mette Tufte.

Nøklebyåsen's Ådne - Exl,-2 JKK,-CK.

Nøklebyåsen's Årets Mc Handsome - Exl,-3 JKK.

Nøklebyåsen's Åzzie Odin - VG,-JK.

Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,-2 JKK,-CK,-R CERT.

Nøklebyåsen's Zelina - Exl,-2 CHKK,- CK,-2 BTK.

Nøklebyåsen's Yenna - Exl,- 1 CHKK,- CK,-1 BTK,-BIM.

NKK avd. Lillesand 13/05-12.

Dommer: Åke Cronander.

Nøklebyåsen's Ådne - Exl,-1 JKK,-CK,-CERT,-1 BHK,-BIM.

Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,-1 JKK,-CK,-R CERT,-3 BTK.

Nøklebyåsen's Åpenbart Beste Binna - Exl,-4 JKK.

Nøklebyåsen's Zelina - Exl,-1 CHKK,-CK,-2 BTK,-R.CACIB.

BIR OPPDRETTER med Ådne, Ålga, Åpenbart Beste Binna, Zelina.

Norsk Newfoundlandshundklubb 12/05-12.

Dommer. Svante Frisk.

Nøklebyåsen's Ådne - Exl,-1 JKK,-CK,-CERT,-1 BHK,-BIM.

Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,-1 JKK,-CK,-R.CERT,-4 BTK.

Nøklebyåsen's Åpenbart Beste Binna - VG,-JK.

Nøklebyåsen's Zelina - Exl,- 1 CHKK,-CK,-1 BTK,- BIR.

NBSK 29/04-12.

Dommer: Carsten Birk.

Nøklebyåsen's Ådne - Exl,-1 JKK,-CK,-CERT,-2 BHK.

Nøklebyåsen's Årets Mc Handsome - Exl,-2 JKK,-CK,- 3 BHK.

Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,-2 JKK,-CK.

Nøklebyåsen's Zelina - Exl,-2 CHKK,-CK,-2 BTK.

Nøklebyåsen's Yenna - 1 CHKK,-CK,-1 BTK,-BIM.

Norsk Dobermann Klubb 28/04-12.

Dommer: Dr.Levente Miklos.

Nøklebyåsen's Ådne - Exl,-1 JKK,-CK,-CERT,-1 BHK,-BIR.

Norsk Newfoundlandshundklubb 15/04-12.

Dommer: Frode Jevne.

Nøklebyåsen's Årets Mc Handsome - Exl,-2 JKK,-CK.

Nøklebyåsen's Ådne - Exl,-1 JKK,-CK.

Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,-1 JKK,-CK,-4 BTK.

Nøklebyåsen's Zelina - Exl,-1 CHKK,-CK,-1 BTK,-BIM.

NKK avd Bergen 14/04-12.

Dommer: Irene Donne.

Nøklebyåsen's Ådne - Exl,-1 JKK,-CK,-R.CERT,-3 BHK.

Nøklebyåsen'sÅrets Mc Handsome - Exl,-2 JKK,-CK.

Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,-1 JKK,-CK,-4 BTK.

Nøklebyåsen's Zelina - Exl,-1 CHKK,-CK,-2 BTK,-R.CACIB.

BIS OPPDRETTER med Ådne, Årets Mc Handsome, Ålga, Zelina.

NKK avd Harstad 17/03-12.

Dommer: Jan Herngren.

Nøklebyåsen's Åskar - Exl,-1 JKK,-CK,-CERT,-1 BHK,-BIM.

NKK avd Telemark, Bø. 18/02-12.

Dommer: Sølvi Schjelderup.

Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 1 JKK,-CK,-CERT,-3 BHK.

Nøklebyåsen's Årets Mc Handsome - VG,- JK.

Nøklebyåsen's Ålga Med Å - Exl,- 3 JKK.

Nøklebyåsen's Zelina - Exl,- 1 CHKK,-CK,-1 BTK,-CACIB,-BIR.

BIS 4 OPPDRETTER med Ådne, Årets Mc Handsome, Ålga, Zelina.

Norsk Welsh Corgi Klubb 12/02-12.

Dommer: Torbjørn Skaar.

Nøklebyåsen's Zelina - Exl,- 3 CHKK,-CK,-3 BTK.

Norsk Boxerklubb 11/02-12.

Dommer: Britta Roos-Børjeson.

Nøklebyåsen's Årets Mc Handsome - Exl,-2 JKK.

Nøklebyåsen's Zelina - Exl,-1 CHKK,-CK,-1 BTH,-BIM.

NBSK avd. Vestfoll. 29/01-12.

Dommer: Anna Kochan.

Nøklebyåsen's Ådne - Exl,- 1 JKK,-CK,-CERT,-2 BHK.

Nøklebyåsen's Åpenbart Beste Binna - Vg,- JK.

Nøklebyåsen's Onyx Nemi - Exl,- AK.

2011

NKK avd.Hamar 08/10-11.

Dommer: Astrid Indrebø.

Nøklebyåsen's X'it - Exl,-4 CHK,-CK.

Nøklebyåsen's Zelina - Exl,-CK.

Nøklebyåsen's Yenna - Exl,-2 CHK,-CK,-2 BTK.

Norsk Pinscherklubb 02/10-11.

Dommer: Antonio Di Lorenzo.

Nøklebyåsen's Årets Mc Handsome nr.1 valp 6-9 mnd. 1 BHK,-BIR.

Norsk Dobermann Klubb 01/10-11.

Dommer: Maite Gonzalbo Lorenzo.

Nøklebyåsen's X'it - Exl,-1 AKK,-CK,-CERT,-2 BTK,-NORSK CHAMPION.

Nøklebyåsen's X'it NORSK CHAMPION

Eckerø, Åland FIN. 25/09-11

Dommer: Zidar Miroslav.

Nøklebyåsen's X'it - Good.

NBSK avd.Buskerud. 17/09-11

Dommer: Britt Nyberg (valper) - Elena Ruskovaara (voksne)

Nøklebyåsen's Ådne nr.1 valp 6-9 mnd. 1 BHK,- BIM.

Nøklebyåsen's Årets Mc Handsome nr.2 valp 6-9 mnd.

Nøklebyåsen's Ålga Med Å nr.2 valp 6-9 mnd.

Nøklebyåsen's Russell Crowe - Good.

Nøklebyåsen's X'it - Exl. 6 AKK.

Nøklebyåsen's Zelina - Exl,- 4 CH,-CK,-6 BTK.

Nøklebyåsen's Yenna - Exl,- 1 CH,-CK,-1 BTK,- BIR.

Nøklebyåsen's Yenna BIR.

BIR Nellyvill's I'm The One - BIM Nøklebyåsen's Ådne.

NNK avd. Rogaland 11/09-11.

Dommer: Birgitte Gothen.

Nøklebyåsen's Ådne nr.1 valp 6-9 mnd. 2 BHK.

Nøklebyåsen's Ålga Med Å nr.1 valp 6-9 mnd. 2 BTK.

Nøklebyåsen's X'it - Exl.

NKK avd Rogaland 10/09-11.

Dommer: Terje Lindstrøm.

Nøklebyåsen's X'it - Exl.

Narvik Hundeklubb 03-04/09-11.

Dommer: Arne Foss.

Nøklebyåsen's Åskar nr.1 valp 4-6 mnd. 1 BHK valp,-BIR,-BIG 3.

Dommer: Britta Roos Børjeson.

Nøklebyåsen's Åskar nr.1 valp 4-6 mnd. 1 BHK valp,-BIM.

Nøklebyåsen's Åskar BIG 3.

Norsk Leonberger klubb 04/09-11.

Dommer: Marek Lewandowski. P

Nøklebyåsen's Ådne nr.1 valp 4-6 mnd. 1 BHK valp,-BIR,-BIG 1,-BIS 3.

Nøklebyåsen's Ådne BIS 3.

NBSK avd. Østfold 03/09-11.

Dommer: Alisa Ebnet. GB

Nøklebyåsen's Ådne nr. 2 valp 4-6 mnd.

Nøklebyåsen's Ålga Med Å nr. 3 valp 4-6 mnd.

Nøklebyåsen's X'it - Exl,- 1 AKK,- CK,- RES CERT,-3 BTK.

Nøklebyåsen's Zelina - Exl,- 3 CHK,-CK.

Nøklebyåsen's Yenna - Exl,- 1 CHK,-CK,-1 BTK,-BIR.

BIR Nøklebyåsen's Yenna  -  BIM Ola Odelsgutt av Hiselfoss.

NKK avd. Tromsø 28/08-11.

Dommer: Helge Werner Hagen.

Bernerdalen's Double Pink - Exl,- 1 AKK,- CK,- CERT,- 2 BTK,- RES CACIB,-N, S, DK CHAMPION.

Bernerdalens Double Pink "Rosa" NORD CHAMPION.

Tromsø Hundeklubb 27/08-11.

Dommer: Hans Rosengren.

Nøklebyåsen's Åskar nr.1 valp 4-6 mnd. 1 BHK valp,-BIR,-BIG 2.

Bernerdalens Double Pink - Exl

Nøklebyåsen's Åskar

Sødermanlands Kennel Klubb Eskilstuna 21/09-11.

Dommer: Giannone Salvatore.

Nøklebyåsen's Yenna - Exl,-1 AKK,-CK,-2 BTK,-CERT,-RES CACIB,- SVENSK CHAMPION.

Nøklebyåsen's Yenna SVENSK CHAMPION.

Svensk Vinnerutstilling Norrkøping 20/09-11.

Dommer: Peter Jolley.

Nøklebyåsen's Yenna - Exl,-1 AKK,- CK,- 2 BTK,-RES CERT,-RES CACIB.

NKK, Bjerke 21/08-11.

Dommer: Ingela Gram.

Bernerdalens Double Pink - Exl.

Norsk Myndeklubb 07/08-11.

Dommer: Per Kr Andersen.

Nøklebyåsen's Onyx Nemi -Exl,-2 AKK.

Bernerdalens Double Pink - Exl,-1 AKK,-CK,-CERT,-BIR,-BIG 3.

BIM Dale-Gudbrand's Index Bala  &  BIR, BIG 3 Bernerdalens Double Pink.

Norsk Tibetansk Terrier Klubb 06/08-11.

Dommer: Barbra Muller.

Nøklebyåsen's Årets Mc Handsome nr.1 valp 4-6 mnd. 1 BHK valp BIM.

Nøklebyåsen's Ålga Med Å nr.2 valp 4-6 mnd.

Nøklebyåsen's Onyx Nemi-Exl,- 3 AKK.

Bernerdalens Double Pink- Exl,-1 AKK,-CK,-CERT,-3 BTK.

Moss og Omegn Hundeklubb 31/07-11.

Dommer: Rodi Hubenthal.

Nøklebyåsen's Årets Mc Handsome nr.1 valp 4-6 mnd. 1BHK valp BIR,-BIG 4.

Nøklebyåsen's Ådne nr.2 valp 4-6 mnd.

Nøklebyåsen's Ålga Med Å nr.1 valp 4-6 mnd 1 BTK valp BIM.

Bernerdalens Double Pink-Exl,-1 AKK,-CK,-2 BTK.

BIR - BIG 4 Nøklebyåsen's Årets Mc Handsome   &  BIM Nøklebyåsen's Ålga Med Å.

NBSK avd Hedmark 30/07-11.

Dommer: Elizabeth Janzon.

Nøklebyåsen's Ådne nr.1 valp 4-6 mnd. 1 BHK valp BIM.

Nøklebyåsen's Årets Mc Handsome nr.2 valp 4-6 mnd.

Nøklebyåsen's Åzzy Odin nr.3 valp 4-6 mnd.

Nøklebyåsen's Ålga Med Å nr.4 valp 4-6 mnd.

Bernerdalens Double Pink - Exl,-1 AKK,-CK,-CERT,-2 BTK.

Nøklebyåsen's Yenna - Exl,- 1 CHK,-CK,-1 BTK,- BIM.

BIR Nellyvill's I'm The One  &  BIM Nøklebyåsen's Ådne.             BIR Ola Odelsgutt av Hiselfoss  &  BIM Nøklebyåsen's Yenna.

Dansk Kennel Klub 29/07-11.

Dommer: Hans Lehtinen.

Tertzo's Kotori - Exl. CHK.

Bernerdalens Double Pink - Exl,-1 AKK,-CK,-1 BTK,-CERT,-CACIB,-BIR.

BIR Bernerdalens Double Pink  &  BIM Tiviniro's Mister Martin Martell.

Dansk Kennel Klub 28/07-11.

Dommer: Helen Davenport.

Tertzo's Kotori - Exl. CHK.

Bernerdalens Double Pink Exl-2 AKK,-CK.

Våler 16/07-11.

Dommer: Åke Cronander.

Nøklebyåsen's Åpenbart Beste Binna nr.2 valp 4-6 mnd.

Nøklebyåsen's Onyx Nemi Exl-1 AKK,-CK,-CERT,-BIM.

Nøklebyåsen's Onyx Nemi CERT og BIM/BOS 7 år gammel.

Tvååker-Sverige 16/07-11.

Dommer: Anna Bogucka.

Bernerdalens Double Pink Exl-1 AKK,-CK,-CERT,-BIR.

BIM Augustus  -  BIR Bernerdalens Double Pink.

Tvååker-Sverige 15/07-11.

Dommer: Gunilla Sandberg.

Tertzo's Kotori Exl-3 CHK.

Bernerdalens Double Pink Exl-3 AKK.

NBSK Frya 11-12/06-11

Dommer: Aniko Istvanne Juhasz

Bernerdalens Double Pink Exl-2 AKK,-CK.

Nøklebyåsen's Yenna Exl-1 CHK,-CK,-1 BTK,-BIM.

Nøklebyåsen's Zelina Exl-3 CHK,-CK.

Åpen klasse tisper...Bernerdalens Double Pink "Rosa" nr.2
CHK tisper...Nøklebyåsen's Yenna nr.1.  -  Nøklebyåsen's Zelina "Trulte" nr.3
BIR Nuch Tiviniro's Marco Mc Magic.   -   BIM Nuch Nøklebyåsen's Yenna.

 

NNK avd Sørlandet 08.05.11.

Dommer: Anita Alatalo.

Nøklebyåsen's Øyesten Lotta nr.1 valp 6-9-mnd,-BIR,-BIS 1.

Tertzo's Kotori Exl-2 CHK,-CK,-2 BHK.

Nøklebyåsen's Æe Frøya Exl-2 AKK.

Nøklebyåsen's Zelina Exl-1 CHK,-CK,-2 BTK.

BIS Nøklebyåsen's Øyesten Lotta.

NKK Kristiansand 07.05.11.

Dommer: Jens Utke Ramsing.

Tertzo's Kotori Exl-3 CHK,-CK,-3 BHK.

Nøklebyåsen's Zelina Exl-2 CHK,-CK.

Norsk Dobermannklubb 01.05.11.

Dommer: Gunilla Sandberg.

Nøklebyåsen's Ørn Oliver nr.3 valp 6-9 mnd.

Nøklebyåsen's Zelina Exl-2 CHK.

Nøklebyåsen's Yenna Exl-1 AKK,-CK,-CERT,-CHAMPION,-BIR,-BIG 3.

Nøklebyåsen's Yenna Norsk CHAMPION.

Norsk Berner Sennenhundklubb 30.04.11.

Dommer: Sonia Bellan Falletti.

Nøklebyåsen's Ørn Oliver nr.2 valp 6-9 mnd.

Nøklebyåsen's Øyesten Lotta nr.3 valp 6-9 mnd.

Nøklebyåsen's Zelina Exl-1 AKK,-CK,-CERT,-CHAMPION,-BIR,-BIG 2.

Nøklebyåsen's Yenna Exl-1 AKK,-CK,-2 BTK.

Nøklebyåsen's Zelina Norsk CHAMPION.

NKK avd. Hordaland 10.04.11.

Dommer: Marit Sunde. (61 entries BS )

Tertzo's Kotori - CK,-4 BHK.

Nøklebyåsen's Zelina Exl-1 AKK,-CK,-CACIB,-2 BTK.

NNK avd. Hordaland 09.04.11.

Dommer: Peter van Moonfort. ( 41 entries BS )

Tertzo's Kotori res.nr.5 chk.

Nøklebyåsen's Zelina - Exl-1 AKK,-CK,-CERT,-BIM.

Å-Kullet er født 07/03-11.

2 tisper/female og 4 hanner/males.

Ali bare bra med mor og barn.

International Dog Show / NKK Bø 20.02.11.

Dommer: Rafael Malo Alcrudo. ( 60 entries BS )

Nøklebyåsen's Zelina - Exl-1 UKK,-CK,-CERT,-CACIB,-BIR.

Bernerdalens Double Pink - Exl /open.

BOS Bernerdalens Uno Amigo Bueno - BOB Nøklebyåsen's Zelina.

Norsk Lhasa Apso Klubb 6/2-11.

Dommer: Kornrlija Butrimova (voksne 34 entries BS) Andre Brun (valper 7 entries BS)

Nøklebyåsen's Ørn Oliver nr.1 valp 4-6 mnd. 1 BHK valp,-BIM.

Nøklebyåsen's Øyesten Lotta nr.1 valp 4-6 mnd. 2 BTK valp.

Bernerdalens Double Pink - Very Good /open.

BOB Hermine Hufsetufsa av Hiselfoss  -  BOS Nøklebyåsen's Ørn Oliver.

My Dog Gøteborg 9/1-11.

Dommer: Feyel H Assenmacher. ( 67 entries BS )

Tertzo's Kotori 1-2 CHK,-CK.-2 BHK,-R CACIB.

Bernerdalens Double Pink - exl-4 /open.

Jeppe 2 BHK.

My Dog Gøteborg 8/1-11.

Dommer: Ing-Marie Hagelin. ( 61 entries BS )

Tertzo's Kotori - Exl-3/ champ,-CK.

Bernerdalens Double Pink - Exl -2/open,-CK.

2010

Norsk Dobermann Klub 29.12.10.

Dommer: Per-Harald Nymark ( 13 valper, 41 entries BS )

Nøklebyåsen's Ø Ørn Oliver nr.2 i valp 4-6 mnd.

Nøklebyåsen's Øyesten Lotta nr.1 i valp 4-6 mnd,- 2 BTK. valp.

Bernerdalens Double Pink 1-2 UKK,-CK,-3 BTK.

Nøklebyåsen's Yenna 1-3 UKK,-CK.

Nordic Winner Lillestrøm 27.11.10.

Dommer: Johan Andersson ( 67 female, 45 male entries BS )

Bernerdalens Double Pink 1 UK.

Nøklebyåsen's Yenna 1-1 UKK,-CK,-CERT,-CACIB,-BIM,-NORDISK VINNER-10.

Nøklebyåsen's Unique 1 AK.

NORDISKE VINNERE 2010.

BIR/BOB CH Ola Odelsgutt av Hiselfoss  -  BIM/BOS Nøklebyåsen's Yenna.

Dansk Kennel Klubb Herning 07.11.10.

Dommer : Natalja Nekrosiene ( 80 entries BS )

N,SE,DK uch Tertzo's Kotori 1-4 AKK.

Dansk Kennel Klubb Herning 06.11.10.

Dommer : Michael Leonard ( 91 entries BS )

N,SE,DK uch Tertzo's Kotori 1-1 AKK,-CERT,-CACIB,-BIM,-DANSK CHAMPION.

Jeppe ble DANSK CHAMPION.

 

BIR/BOB ch Enslige Evelina av Hiselfoss.     BIM/BOS ch Tertzo's Kotori.

Norsk Dalmantiner Klubb 31.10.10.

Dommer : Brenda Banbury ( 41 entries BS )

Bernerdalens Double Pink 1-1 UKK,-CK.

Nøklebyåsen's X'it 1-6,-CK.

Norsk Miniatyrhund Klubb 30.10.10.

Dommer : Rony Doedijns ( 41 entries BS )

Nøklebyåsen's Yayzy 1-1 UKK,-CK.

Bernerdalens Double Pink 1-2 UKK.

Nøklebyåsen's X'it 1 AK.

NKK avd Tromsø 17.10.10.

Dommer : Anita Whitmarsh. ( 37 entries BS )

Nøklebyåsen's X'it 1-1 UKK,-CK,-1 BTK,-CERT,-CACIB,-BIM.

BIR Ola Odelsgutt av Hiselfoss.    BIM Nøklebyåsen's X'it.

Tromsø Hundeklubb 16.10.10.

Terje Lindstrøm. ( 27 entries BS )

Nøklebyåsen's X'it 1-1 UKK,-CK,-1 BTK,-CERT,-BIM.

NKK Hamar 10.10.10.

Dommer : Marja Talvitie. ( 46 entries BS )

Nøklebyåsen's Yenna 1-1 UKK,-CK,-2 BTK.

NBSK avd. Buskerud 18.09.10.

Dommer : Espen Engh. ( 79 entries BS )

Nøklebyåsen's Æilert 3 JK.

Nøklebyåsen's Yenna 1-1 UKK,-CK,-1 BTK,-CERT,-BIR.

Bernerdalens Double Pink 1-2 UKK,-HP.

Nøklebyåsen's X'it 1-3 UKK.

Nøklebyåsen's Nansy Reigen 1 AK.

BIR Nøklebyåsen's Yenna  -  BIM Bernerdalen's Uno Amigo Bueno.

NKK avd. Rogaland. 12.09.10.

Dommer : Helge Lie. ( 50 entries BS)

Nøklebyåsen's X'it 1-1 UKK,-CK.

NNK avd. Rogaland 11.09.10.

Dommer : Adriana Griffa. ( 48 entries BS)

Nøklebyåsen's X'it 1-1 UKK,-CK,-CERT,-BIM.

BIR Ola Odelsgutt - BIM Nøklebyåsen's X'it.

NKK Bjerke 15.08.10.

Dommer : Svein Bjarne Helgesen. (49 entries BS)

Nøklebtåsen's Yenna 1-1 JKK,-CK,-CERT,-2 BTK.

Nøklebyåsen's X'it 1-1 UKK,-CK.

NKK Bjerke 14.08.10.

Dommer : Maria Arnelia Taborda. (55 entries BS)

Nøklebyåsen's Yenna 1-1 JKK,-CK,-3 BTK.

Nøklebyåsen's X'it 1-1 UKK,-CK,-6 BTK.

Ø-Kullet er født 12/08.10

2 tisper/female og 3 hanner/males.

Alt bare bra med mor og barn.

Norsk Terrierklubb 01.08.10

Dommer : Eivor Hofmandselv. (31 entries BS)

Nøklebyåsen's Æilert 2 JK.

Nøklebyåsen's Russell Crowe 2 AK.

Nøklebyåsen's X'it 1-1 UKK,-CK,-CERT,-1 BTK,-BIM.

Irsk Ulvehundklubb Nesbyn 31.07.10

Dommer : Hans Bierwolf. (21 entries BS)

Nøklebyåsen's Æilert 2 JK.

Nøklebyåsen's Russell Crowe 1-5 AK.

Nøklebyåsen's X'it 1-1 UKK.

Hallands Kk int nat, nat 9-10.07.10

Jeppe ble SVENSK CHAMPION.

Dommer : Palle Møller Hansen. (70 entries BS)

Tertzo's Kotori 1-1 AKK,-CK,-CERT,-BIR,-SVENSK CHAMPION.

Bernerdalens Double Pink 1-1 UKK.

BIR/BOB NO UCH Tertzo's Kotori    BIM/BOS SE UCH Berntiers Daily News.

Dommer : Carsten Birk. (73 entries BS)

Tertzo's Kotori 2 AK.

Bernerdalens Double Pink 1-1 UKK,-CK,- R-BTK.

NBSK avd Trønderlag 4/7-10.

Dommer : Zorica Salijevic. ( 82 entries BS)

Nøklebyåsen's Yenna 1-2 JKK,-CK.

Nøklebyåsen's Zelina 1-3 JKK,-HP.

Bernerdalens Double Pink 1-3 UKK,-CK.

NKK Trondheim 3/7-10.

Dommer : Frank Christiansen. (48 entries BS)

Nøklebyåsen's Yenna 1-2 JKK,-CK.

Nøklebyåsen's Zelina 1-3 JKK,-HP.

Bernerdalens Double Pink 1-2 UKK,-HP.

World Winner 2010 DK. 27/6-10.

Dommer : Jan Herngren.

Nøklebyåsen's Yenna 1-2 JKK, EKCL.

Sandefjord Hundeklubb 20/6-10.

Dommer : Per Kr. Andersen.

Tertzo's Kotori 1-1 CHK,-CK,-1 BHK,-BIM.

Nøklebyåsen's Yatzy 1-1 JKK,-HP.

Bernerdalen's Double Pink 1-2 UKK,-HP.

NBSK avd. Østfold. 6/6-10.

Dommer : Einar Paulsen ( 45 entries BS) ( 15 entries valper)

Tertzo's Kotori 1 CHK,-CK.

Nøklebyåsen's Yenna 1-1 JKK,-CK.

Bernerdalens Double Pink 1-2 JKK,-HP.

"Rosa"

NKK Drammen 5/6-10.

Dommer : Helge Werner Hagen. (58 entries BS.)

Tertzo's Kotori  1-6 CHK,-CK.

Bernerdalens Double Pink 1-3 JKK,-HP.

Sshk Karlskoga 29/5-10.

Dommer : Bo Wiberg (hanner) Åke Cronander (tisper)

Nøklebyåsen's Ymer 2 JK.

Nøklebyåsen's Vincent 1 AK.

Tertzo's Kotori 1-2 AKK,-CK.

Nøklebyåsen's Zelina 1-4 JKK.

Nøklebyåsen's Yenna 1-3 JKK,-HP.

Bernerdalens Double Pink 1-1 UKK,-CK,-4 BTK.

"Trulte"                                                                            "Rosa"                                                                   "Jeppe"

                  

 

NBSK Frya 23/5-10.

Dommer : Joelle Bardet.

Nøklebyåsen's Yenna 1 UK, 1 UKK,-CK,- 4 BTK.

NBSK avd. Øvre Romerike 13/5-10.

Dommer : Leif-Herman Wilberg ( 77 entries BS.)

BIR/BOB CH Ola Odelsgutt av Hiselfoss - BIM/BOS Bernerdalens Double Pink.

Nøklebyåsen's Zorro 1 JK,- 3 JKK.

Nøklebyåsen's Nemo 1 AK,-3 AKK,-CK.

Nøklebyåsen's Zelina 1 JK,-3 JKK,-HP.

Bernerdalens Double Pink 1 UK,-1 UKK,-CK,-1 BTK,-CERT,- BIM.

Sunne - Sverige. 13/5-10.

Nøklebyåsen's Ymer 1 JK,-1 JKK,- BIR,-BIG 3.

NKK- Bergen 17/4-10.

Dommer : Eivor Hofmandselv ( 58 entries BS.)

                                        Jeppe ble NORSK CHAMPION.             Foto: Gullen.                      

Tertzo,s Kotori 1 AK,-1 AKK,-CK,-2 BHK,-CERT,-RES.CACIB.

Tamika's Bumblebee 1 UK,-4 UKK,-HP.

Valpe show Solberghallen 7/3-10.

Dommer: Inger Dahle. (7 entries BS.)

Nøklebyåsen's Æilert nr.1 valp 4-6 mnd. 1BHK,-BIM.

BIR Madison av Milkcreek - BIM Nøklebyåsen's Æilert.

NKK - Bø 20/2-10.

Dommer: Ushi Eisner. Østerrike. ( 58 entries.)

Tertzo's Kotori 1 AK,-2 AKK,-CK,-4 BHK.

Bernerdalens Double Pink 1 JK,-2 JKK.

Nøklebyåsen's Yatzy 1 JK,-3 JKK.

Tamika's Bumblebee 1 UK,-2 UKK.

Norsk Boxerklubb 13/2-10.

Dommer: Astrid Indrebø (24 entries.)

Nøklebyåsen's Æilert nr.1 valp 4-6 mnd. 1 BHK,-BIR.

Nøklebyåsen's Russell Crowe 1 AK,-2 AKK,-CK,-4 BHK.

Nøklebyåsen's Yenna 1 JK,-1 JKK,-CK,-1 BTK,-CERT,-BIR.

Nøklebyåsen's Zelina 1 JK,-2 JKK,-CK,-4 BTK.

Nøklebyåsen's X'it 1 UK,-1 UKK,-CK,-3 BTK.

NBSK 17/01-10.

Dommer: Ann Rode, S. (69 entries.)

BEST IN SHOW    -  10 mnd.

Nøklebyåsen's Yenna 1 JK,-1 JKK,-CK.-1 BTK,-CERT,-BIR,-BIG 1,-BIS.

BIR/BOB Nøklebyåsen's Yenna  -  BIM/BOS  CH Ola Odelsgutt av Hiselfoss.

2009

Æ - Kullet er født 05/10.09.

1 tispe/female og 2 hanner/males

Alt bra med mor og barn.

NBSK avd.Buskerud. 19/09-09.

Dommer valp: Anne-Cathrine.   Dommer voksne: John Jakobsen.

Nøklebyåsen's Zorro nr.1 i valp 4-6 mnd. 2BHK.

Nøklebyåsen's Zelina nr.2 i valp 4-6 mnd.

Nøklebyåsen's Yenna nr.1 i valp 4-6 mnd. 1 BTK,-BIR,-BIS 1.

Nøklebyåsen's Yatzy nr.5 i valp 4-6 mnd.

Bernerdalens Double Pink nr.1 i valp 6-9 mnd. 2 BTK.

Nøklebyåsen's Russell Crowe 1 AK,-4 AKK,-CK.

Tamika's Bumblebee 1 JK,-1 JKK,-CK,-3 BTK.

Nøklebyåsen's Hope O'Glory 1-6 vetk,-HP.

Grums Brukshundklubb 19/09-09

Dommer: Rigmor Wahlstrøm

Nøklebyåsen's Ymer nr.1 i valp 4-6 mnd 1 BHK,-HP,-BIR,- BIG 2.

Forshaga Brukshundklubb. 13/09-09.

Dommer: Gisela Balz.

Nøklebyåsen's Ymer nr.1 i valp 4-6 mnd. 1 BHK,-BIR,-BIG 2.

Eskilstuna Brukshundklubb. 13/09-09.

Dommer: Malin Persson.

Nøklebyåsen's Zeb Mc Cahen nr.1 i valp 4-6 mnd. 1 BHK,-BIR,-BIG 1,-BIS 1.

Gudbrandsdal Hundeklubb 07/09-09.

Dommer: Leif Ragnar Hjorth. ( 120 påmelte valper.)

Nøklebyåsen's Yenna nr.1 i valp 4-6 mnd. 1 BTK,-BIR,-BIG 1,-BIS 1.

SShk Angelholm Sverige 29/8-09.

Dommer: Roland Fors (45 påmelte valper)

Nøklebyåsen's Zeb Mc Cahen nr.1 i valp 4-6 mnd. 1 BHK.-BIR,-BIS 1.

Nøklebyåsen's Zelina nr.1 i valp 4-6 mnd. 1 BTK,-BIM.

Bernerdalens Double Pink nr.1 i valp 6-9 mnd. HP.-BIR.-Beste Bernervalp 2.

Nøklebyåsen's Zeb Mc Cahen  BIS 1 VALP.

Nøklebyåsen's Zelina "Trulte" BIM 4-6 mnd.

Bernerdalens Double Pink "Rosa" BIR 6-9 mnd.

Klubben for Større Selskapshunder 29/8-09.

Dommer: Birgitte Gothen.

Nøklebyåsen's Russell Crowe 1 AK,-1 AKK,-CK,-3 BHK,-CERT.

Nøklebyåsen's Tina Turner 1 AK,-5 AKK.

Norsk Leonberger Klubb 30/8-09.

Dommer: Luis P Texeira.

Nøklebyåsen's Russell Crowe 1 AK,-3 AKK.

Nøklebyåsen's Tina Turner 1 AK,-3 AKK .

Nøklebyåsen's Yenna BIS 2.

Hønefoss Hundeklubb 23/8-09.

Dommer: Elisabeth Olsen.(72 påmeldte valper.)

Nøklebyåsen's Zorro nr.1 i valp 4-6 mnd.-BIM.

Nøklebyåsen's Yenna nr.1 i valp 4-6 mnd. 1 BTK,-BIR,-BIG 1,-BIS 2.

Nøklebyåsen's Zelina nr.2 i valp 4-6 mnd.

Nøklebyåsen's Yatzy nr.3 i valp 4-6 mnd.

Bernerdalens Double Pink nr.1 i valp 6-9 mnd 2 BTK.

Nøklebyåsen's Yenna BIR.         Nøklebyåsen's Zorro BIM.

NKK - Bjerke 15/8-09.

Dommer: Astrid Indrebø og Bengt-Åke Bogren.

Nøklebyåsen's X'it 1 JK.

Tertzo's Kotori 1 AUK,- 3 AUKK.

Norsk Tibetansk Terrier Klubb, Nesbyen 2/8-09

Dommer: George Schogol.

Nøklebyåsen's X'it 1 JK,-1 JKK,-CK.

Tertzo's Kotori 1 AUK,-1 AUKK,-CK,-CERT,-4 BHK.

NBSK -Moelv 1/8-09

Dommer: Torbjørn Granheim.

Nøklebyåsen's Yenna nr.1 i valp 4-6 mnd,-BIR,-BIS 1 VALP.

NKK - Trondheim 28/6-09.

Dommer: Torbjørn Granheim.

Tertzo's Kotori 2 AUK.

NBSK avd.Trønderlag 27/6-09.

Dommer: Ralf Campbell.

Nøklebyåsen's X'it BIS 1 VALP.

 

Bernerdalens Double Pink nr.3 i valp 4-6 mn.

Nøklebyåsen's X'it  nr.1 i valp 6-9 mnd,-BIR,-BIS 1 VALP.

Tertzo's Kotori 1 AUK,-3 AUKK,-CK.

NKK Dramen 7/6-09.

Dommer :Nils Molin.

Tertzo's Kotori 1 AUK,-5 AUKK,-HP.

Svensk Sennenhund Karlskoga 6/6-09.

Dommer valp: Mia Sandberg, hanner:Johan Andersson.

Bernerdalens Double Pink nr.1 i valp 4-6 mnd,-HP,-BIR BABY.

Nøklebyåsen's X'it nr.2 valp 6-9 mnd,-HP.

Tertzo's Kotori 1 AUK,-3 AUKK,-CK.

Nøklebyåsen's Vincent 1 AUK,- 4 AUKK,-HP.

BIR BABY - Bernerdalens Double Pink"Rosa"

Norsk Berner Sennenhundklubb Frya 30/5-09.

Dommer :Peter Embleton.

Bernerdalens Double Pink nr.2 i valp 4-6 mnd.

Nøklebyåsen's X'it nr.2 i valp 6-9 mnd.

Norsk Berner Sennenhundklubb Øvre Romerike 21/5-09.

Dommer valp: Frode Jevne.

Dommer : Astrid Indrebø.

Bernerdlens Double Pink nr.4 i valp 4-6 mnd.

Nøklebyåsen's X'it nr.1 i valp 6-9 mnd.-1 BTK.-BIM VALP.

Tertzo's Kotori 1 AUK,-3 AUKK,-HP.

Norsk Dobermann Klub 25/4-09.

Dommer valp : Helge Kvivesen ( 9 påmeldte BS valper)

Dommer : Diogo Ramalho ( 46 påmeldte BS.)

Nøklebyåsen's X'it nr.4 i valp 6-9 mnd.

Tertzo's Kotori 1 AUK,-4 AUKK,-HP.

Nøklebyåsen's Hope O'Glory 1 AK,-1 VETK,-CK,-BIR VETERAN.

29/3-09.

City har fått valper 2 tisper og 3 hanner.(2 females and 3 males.)

Alt bra med mor og barn.

20/3-09.

Oxana har fått valper 3 tisper og 4 hanner.(3 females and 4 males.)

Alt bra med mor og barn.

NKK. Bø i Telemark 22/2-09.

Dommer: John Jakobsen (62 påmeldte BS.)

Nøklebyåsen's Way Not Teddy 1 JK.

Tertzo's Kotori 1 AUK,-1 AUKK,-HP.

Honey-Mix Felicity 1 AK,-6 VK.

Norsk Boxerklubb 14/2-09.

Dommer: Wenche Eikeseth (35 påmeldte BS.)

Tertzo's Kotori 1 AUK,-1 AUKK,-CK,-CERT,-2BHK.

Honey-Mix Felicity 2 AK.

Norsk Dobermann Klub 10/1-09.

Dommer: Theo Leenen (52 påmeldte BS.)

Nøklebyåsen's Way Not Teddy 2 JK.

Tertzo's Kotori 1 JK,-1 JKK,-CK,-3 BHK.

Nøklebyåsen's Russell Crowe 1 AK,-4 VK.

Honey-Mix Felicity 1 AK,-2 VK,-CK,-4 BTK.

2008

X-kullet er født. 23/10-08.

Alt er bra med mor og barn.....

NKK avd.Rogaland 14/9-08.

Dommer: Svante Frisk

Nøklebyåsen's Ulerich 1 AUK,- 1 AUKK,-CK,-CERT,-RES CACIB,-2 BHK.

S N UCH Honey-Mix Fiona 1 AK,-1 VK,-CK,-CERT,-RES CACIB,-2 BTK.

Fia ble Norsk CHAMPION på utstillingen.

Øland 6/9-08.

Dommer: Bengt Åke Bogren.

Nøklebyåsen's Que  1 AK.

Nøklebyåsen's Nancy Reagen 1 AK,-1 VK,-CK,-CERT,-1 BTK,-BIR.

Steinkjer Hundeklubb 6/8-08.

Dommer: Hanne Berit Husby.

Nøklebyåsen's Viktor-Aslan nr.1 valp 6-9 mnd,-1 BHK,-BIM.

Nøklebyåsen's Viktor-Aslan BIM.  -  Nellyvill's Design The Future BIR.

Norsk Berner Sennenhundklubb avd.Agder.6/9-08.

Dommer: Torbjørn Granheim.

Nøklebyåsen's Unique 1 AUK,-2 AUKK,-HP.

Svenske Sennenhundklubb Angelholm 23/8-08.

Dommer:Petra Junehall (55 påmeldte på hanner.) - Dommer: Svante Frisk (67 påmeldte på tisper.)

Tertzo's Kotori 1 JK.

Nøklebyåsen's Nancy Reagen 1 AK,- 2 VK,-CK,-R BTK.

SUCH Honey-Mix Fiona : 1 AK,-1 VK,-CK,-CERT/CAC,-2 BTK.

Fia ble Svensk CHAMPION på utstillingen.

World Dog Show, Stockholm 3/7-08

Dommer: Jens Ramsing. D på hanner - Dommer: Sieghart Muthsam. GB på tisper.(234 påmeldte BS.)

Nøklebyåsen's Oliver Twist : Very Good.

Honey-Mix Fiona : Excellent,-1st place,- CERT/CAC,-3 BTK.

NKK Bjerke 28/6-08.

Dommer:Satu Yla-Mononen.(75 påmeldte BS.)

Honey-Mix Fiona 1 AK.

Nes Hundeklubb 22/6-08.

Dommer: Stefan Sinko.(9 valper og 20 voksne påmeldte BS.)

Nøklebyåsen's Why-Not Teddy nr.1 valp 4-6 mnd. 1 BHK,-BIM.

Tertzos Kotori nr.1 valp 6-9 mnd. 2 BHK.

Nøklebyåsen's Ulrich 1 AUK,-1 AUKK,-CK.

Nøklebyåsen's Tina Turner 1 AK,- 3 VK.

Nøklebyåsen's Sevja 1 AK,- 4 VK.

BIM Nøklebyåsen's Why-Not Teddy   -  BIR Hvalbernerns Aida Deeodin.

Norsk Welsh Corgi Klubb, Brårud på Nes 21/6-08.

Dommer: Saija Juutilainen.(9 valper og 16 voksne påmeldte BS.)

Nøklebyåsen's Why-Not Teddy nr.2 valp 4-6 mnd.

Tertzo's Kotori nr.1 valp 6-9 mnd. 2 BHK.

Nøklebyåsen's Ulrich  2 AUK.

Nøklebyåsen's Tina Turner 1 AK.

Nøklebyåsen's Sevja 2 AK.

NBSK avd. Trøndelag 8/6-08.

Dommer: Helen Davenport-Willis.(11 valper og  66 voksne påmeldte BS.)

Nøklebyåsen's Viktor-Aslan 2 valp 4-6 mnd.

Tertzo's Kotori 2 valp 6-9 mnd.

Nøklebyåsen's Ulrich 1 JK,-3 VK.

Honey-Mix Fiona 1 AK,-2 VK,-CK,-4 BTK.

NKK-Trondheim 7/6-08.

Dommer: Irene Donne.(41 påmeldte BS.)

Nøklebyåsen's Ulrich 1 JK,-2 VK,-CK.

Honey-Mix Fiona 1 AK,-2 VK,-CK.

Svenska Sennenhundklubb Karlskoga 24-25/5-08.

Dommer: Lyn Brand og Ingela Gram.(21 baby valp , 29 valper og 153 påmeldte voksne.)

Nøklebyåsen's Vincent 2 valp 4-6 mnd. 2 BHK,-HP.

Tertzo's Kotori 1 valp 6-9 mnd. 1  BHK,-HP,-BIM.

Nøklebyåsen's Villiblom 4-6 mnd,-HP.

Honey-Mix Fiona 2 AK.

Greta Garbo av Hiselfoss 2 AK.

BIR Berntiers Imagine     BIM Tertzo's Kotori.

Hønefoss og Omegn Brukshundeklubb 18/5-08.

Dommer: Anne Cathrine Unelrød.(7 BS valper.)

Tertzo's Kotori 1 valp 6-9 mnd. 1 BHK,-BIM.

Nøklebyåsen's Vivvi-Tilia 1 valp 4-6 mnd. 1 BTK,-BIR,-BIG 4.

BIR Nøklebyåsen's Vivvi-Tilia     BIM Tertzo's Kotori (Jeppe)

17/5-08

Innoff.utstilling i Sverige.

Nøklebyåsen's Villiblom 1 valp 4-6 mnd. 1 BTK,-BIR,-BIG 1,-BIS 3.

10/2-08

Oxana har fått valper 4 hanner.

Alt er bra med mor og barn.

2007

10/12-07

Mini har fått valper 2 tisper og 2 hanner

Alt er bra med mor og barn.

Kongsberg Hundeklubb 10/11-07

Dommer: Yvonne Cannon. (45 påmeldte voksne)

Høney-Mix Fiona 1 AK,-2 VK,-CK.

Greta Garbo Av Hiselfoss 1 AK,-3 VK.

SKK - Internasjonelle i Vaxjø 3/11-07

Dommer: Ligita Zake (15 påmeldte valper )

Dommer: Seamus Oates (76 påmeldte voksne )

Nøklebyåsen's Ulrich 1 valp 6-9 mnd. 1 BHK,- HP,-BIR.

Honey-Mix Fiona 1 AK,-5 VK,-CK.

Greta Garbo Av Hiselfoss 2 AK.

Nøklebyåsen's Quattro 1 AK,-5 VK.

NKK - Kongsvinger 7/10-07

Dommer: Borghild Moen ( 64 påmeldte BS.)

Nøklebyåsen's Qutie 1 AK,-1VK,-CK,- 4 BTK.

Norsk Dalmantiner Klubb 30/9-07

Dommer: Wera Hubenthal ( 33 voksne 6 valper påmeldte BS.)

Nøklebyåsen's Ulrich nr.1 valp 6-9 mnd. 1 BHK,-BIM.

Nøklebyåsen's Russell Crowe 1 AK,-2 VK.

Nøklebyåsen's Quik Bamse 2 AK.

Nøklebyåsen's Oxana 2 AK.

Nøklebyåsen's Nancy Reagen 1 AK,- 3 VK.

Hony-Mix Fiona 1 AK,-1 VK,- CK.

BIR - Nolegården,s Betty Boop.       BIM - Nøklebyåsen's Ulrich.

Norsk Newfoundlandshunklubb avd.Rogaland 9/9-07

Dommer: Miklos Levente ( 59 påmeldte BS.)

Nøklebyåsen's Ulrich nr.1 valp 6-9 mnd. 1 BHK,- BIM.

Nøklebyåsen's Oxana 1 AK,- 4 VK.

Hony-Mix Fiona 1 AK,- 2 VK,-CK,-4 BTK.

BIM - Nøklebyåsen's Ulrich.       BIR - Carla Des Roches Du Mettey.

NKK- Rogaland 8/9-07

Dommer: Boo Lundstrom ( 66 påmeldte BS.)

 Nøklebyåsen's Oxana 1 AK,-

Honey-Mix Fiona 1 AK,-2 VK,-CK,-2 BTK,-RES.CACIB.

Høgbo Bruk SKK 2/9-07

S UCH Nøklebyåsen's Online 1 CHK,-CK,-1 BTK,-BIR.

Grattis til Lisa & Jørgen.

Gudbrandsdal Hundeklubb 2/9-07

Dommer: Liz-Beth Liljeqvist.

Nøklebyåsen's Unique nr.1 valp 6-9 mnd. 1BTK,-BIR.

Grattis til Astrid & Steinar.

Svensk Kennel Klubb 26/8-07

Dommer: Anita Whitmarsh. (ca.30 påmeldte BS.)

S UCH Nøklebyåsen's Online 1 CHK,-CK,-1 BTK,-BIR.

BIR S UCH Nøklebyåsen's Online.

Grsttis til Lisa & Jørgen.

Angelholm 25/8-07

Dommer: (tisper) Agnetha Kappers. (hanner) Hans Rosenberg.(148 påmeldte BS.)

DET BLE EN NY CHAMPION FRA NØKLEBYÅSEN I DAG.

S UCH Nøklebyåsen's Online 1 AK,-1 VK,- CK,- CERT,-BIR,- BIG 1,- BIS 2.

BIS 2 S UCH Nøklebyåsen's Online.

Gratulerer til eier kennel Bernerdalen.

Norsk Berner Sennen Avd. Østfold 25/8-07

Dommer: Sandra Gatward ( 84 påmeldte BS.)

Nøklebyåsen's Ulrich nr.1 valp 6-9 mnd,- 2 BHK.

Honye-Mix Fiona 1 AK,-2 VK,-CK,-2BTK.

Nøklebyåsen's Nancy Reagen 1 AK,-3 VK,-CK,-3 BTK.

Hønefoss Hundeklubb 19/8-07

Dommer: Elisabeth Olsen ( 72 påmeldte valper)

BEST IN SHOW VALP 2.

Nøklebyåsen's Ulrich nr.1 valp 6-9 mnd,-1 BHK,-BIR,-BIG 1,-BIS 2.

Nøklebyåsen's Unique nr.1 valp 6-9 mnd,-1 BTK,-BIM.

Nøklebyåsen's United nr.2 valp 6-9 mnd.

Nøklebyåsen's Utika nr.3 valp 6-9 mnd.

BIM - Nøklebyåsen's Unique   -   BIR - Nøklebyåsen's Ulrich - BIS 2.

Moss og Omegn Hundeklubb 29/7-07

Dommer: Anita Alatalo (49 påmeldte BS)

Nøklebyåsen's Ulrich nr.1 valp 4-6mnd,-1 BHK,-BIR,-BIG 2.

Nøklebyåsen's United nr. 1 valp 4-6 mnd,-2 BTK.

Nøklebyåsen's Unique nr.2 valp 4-6 mnd.

Nøklebyåsen's Nick Philip 1 AK.

Honey-Mix Fiona 1 AK,-1 VK,-CK,-3 BTK.

NKK- Trondheim 24/6-07

Dommer: Ritva Raita  (70 påmeldte BS)

Honey-Mix-Fiona 1 AK,-1VK,-CK,-R BTK.

Norsk Berner Sennen Klubb avd. Trøndelag 23/6-07

Dommer: Virginia Stenner ( 110 påmeldte BS)

Nøklebyåsen's Ulrich nr.1 i valp 4-6 mnd,-1 BHK,- BIR.

Nøklebyåsen's United nr. 3 i valp 4-6 mnd.

Honey-Mix-Fiona 1 AK,-1 VK,-CK,-CERT,-2 BTK.

BIR Nøklebyåsen's Ulrich - BIM Dale Gudbrand's Hedda Haam.

Norsk Welsh Corgi Klubb 17/6-07

Dommer: Freddie Klindrup ( 16 valper - 21 voksene påmeldte BS)

Nøklebyåsen's Ulrich nr.1 i valp 4-6 mnd,-1 BHK,-BIR,-BIG 1,- BIS 1.

Nøklebyåsen's Unique nr.2 i valp 4-6 mnd.

Nøklebyåsen's Russell Crowe 1 AUK,- 2 AUKK.

Nøklebyåsen's Sevja 1 AUK,-1 AUKK.

Honey-Mix-Fiona 1 AK,-2 VK,-CK,-2 BTK.

Nøklebyåsen's Qtie 1 AK,-3 VK.

Nøklebyåsen's Que 1 AK.

BIM Hubba Bubba's Lille Smurf Baberiba - BIR Nøklebyåsen's Ulrich.

Nøklebyåsen's Ulrich. 4 mnd. 12 dager.

BEST IN SHOW - VALP

Dommer i gruppe 2: Lynne Brand.

Dommer BIS valp: Eva Eriksson.

Nes Hundeklubb 16/6-07

Dommer: Eva Eriksson. (13 valper - 23 voksene påmeldte BS)

Nøklebyåsen's Ulrich nr.1 i valp 4-6 mnd,-HP,-1 BHK,-BIR,- BIG 3.

Nøklebyåsen's United nr.3 i valp 4-6 mnd.

Nøklebyåsen's  Russell Crowe 1 AUK,-2 AUKK.

Honey-Mix Fiona 1 AK,-1 VK,-CK,-1 BTK,-CERT,-BIM.

Nøklebyåsen's Que 1 AK,- 2 VK,-CK,-2 BTK.

Nøklebyåsen's Qtie 1 AK,-3 VK,-HP.

BIR Nøklebyåsen's Ulrich - BIM Hubba Bubba's Lille Smurf Baberiba.

BIM Honey-Mix Fiona - BIR Hubba Bubba Indian Summer Sky.

Nøklebyåsen's Ulrich 4 mnd 11 dager.

BIG 3 - VALP

Dommer i gruppe 2: Eva Eriksson.

 

Norsk Kennel Klubb Drammen 3/6-07

Dommer: Eva Borg ( 60 påmelte BS.)

Nøklebyåsen's Russell Crowe 1 AUK.

Honey-Mix Fiona 1 AK, 2 VK, CK, 2 BTK, RES.CACIB.

Nøklebyåsen's Onyx Nemi 2 AK.

Nøklebyåsen's Onyx Nemi Nr.5 i Agility av 13 stk.

SShk Karlskoga 2/6-07

Dommer: Bo Wiberg ( 80 tisper - 50 hanner påmelte.)

Nøklebyåsen's Online 1 AK, 2 VK, CK, 3 BTK.

Geilo Spesialutstilling 26-27/5-07

 Dommer: Regula Burgi. (171 voksene-21 valper påmelt BS.)

Nøklebyåsen's Russell Crowe 1 AUK.

Nøklebyåsen's Onyx Nemi 1 AK,-3 VK,-CK.

Nøklebyåsen's Onyx Nemi   Klubbmester i Agility.

Hønefoss hundeklubb valpeshow 6/5-07

Dommer: Petter Fodstad

Nøklebtåsen's Tina Turner -BIR.

Norsk Dobermann Klubb 17/3-07

Dommer: Rita Reyniers (52 voksene-11valper påmelt BS.)

Nøklebyåsen's Tina Turner nr.2 i valp 4-6 mnd.

Honey-Mix Fiona 1 AUK,- 3 AUKK,-CK.

Norsk Berner Sennen klubb 18/3-07

Dommer:Elina Haapaniemi

Nøklebyåsen's Sevja 2 JK.

Drammen hundefestival 10-11/3-07

Gratulerer til

Nøklebyåsen's Onyx Nemi som tok sølvmerket i agility i helga.

Norsk Kennel Klubb Bø 25/2-07.

Dommer:Jan Herngren (75 påmeldte BS)

Honey-Mix Fiona  1 AUK,-4AUKK,-HP.

Nøklebyåsen's Oliver Twist 3 CHK,-CK.

5/2-07

Greta har fått valper 4 tisper og 2 hanner.

Alt er bra med mor og barn.

Sandefjord Hundeklubb 21/1-07

Dommer: Ing-Marie Hagelin (39 påmeldte BS)

Nøklebyåsen's Sebastian 2 JK.

Nøklebyåsen's Samira 2 JK.

Honey-Mix Fiona 1 AUK,-1 AUKK,-CK,-2 BTK.

N S UCH Nøklebyåsen's Oliver Twist 1 CHK,-CK,-BIR.

BIR Nøklebåsen's Oliver Twist.

International Dog Show, Gøteborg. S 5/1-07

Dommer: Per Svarstad (93 påmeldte BS)

Honey-Mix Fiona 1 AUK,- 1 AUKK,-CK,- 1 VK,-CERT,-CACIB,-1 BTK,- BIR.

Nøklebyåsen's Que 1 AK,-4 VK,-CK.

Nøklebyåsen's Nansy Reigen 1 AK,-3 VK,- CK,- R BTK.

N S UCH Nøklebyåsen's Oliver Twist 2 CHK,-CK,-R BHK.

BIR Honey-Mix Fiona - BIM Møllelyckans Majo.

 

National Dog Show, Gøteborg. S 4/1-07

Dommer: Arne Foss (87 påmeldte BS)

Honey-Mix Fiona 1 AUK,-2 AUKK,-CK,-R BTK.

Nøklebåsen's Que 1 AK,- CK.

Nøklebyåsen's Nansy Reigen 1 AK,-2 VK,-CK.

N UCH Nøklebyåsen's Oliver Twist 1 AK,- 1 VK,- CK,- 1 BHK,-CERT,-S. CHAMPION,-BIM.

BIM N S Uch Nøklebyåsen's Oliver Twist - BIR NORDUCH NV-06 Rømmedalens Angela vom Hamp.

''Birger'' ble svensk CHAMPION i dag.

2006

Kongsberg Hundeklubb 11/11-06

Dommer: Miodrag Vretenicic

Nøklebyåsen's Onyx Nemi 1 AK.

Nøklebyåsen's Oxana 1 AK.

Nøklebyåsen's Samira nr. 4, 6-9 mnd.

Nøklebyåsen's Sebastian nr. 3, 6-9 mnd.

11/11-06

Ninni har fått valper

3 tisper, alt er bra med mor og barn.

Norsk Kennel Klubb Kongsvinger 7/19-06

Dommer: Gunnar Jensen. (57 påmeldte BS)

Honey-Mix Fiona 1 AUK,-1 AUKK,-HP.

Nøklebyåsen's Oxana 2 AK.

Nøklebyåsen's Oliver Twist 4 CHK.

NBSK avd. Asker & Bærum 27/8-06

Dommer: Lisbeth Utke Ramsing.(78 påmeldte BS)

Honey-Mix Fiona 1 AUK,-3 AUKK,-HP.

Nøklebyåsen's Russell Crowe 1 JK,- 6 JKK.

Nøklebyåsen's Que 1 AK.

Nøklebyåsen's Oliver Twist 3 CHK,-CK.

Nøklebyåsen's Frida 3 VETK,-HP.

NBSK avd. Østfold 26/8-06

Dommer: Astrid Indrebø.(66 påmeldte BS)

Honey-Mix Fiona 1 AUK,-4 AUKK,-HP.

Nøklebyåsen's Que 1 AK,- 5 VK.

Nøklebyåsen's Onyx Nemi 1 AK.

Hønefoss Hundeklubb 20/8-06

Dommer: Jane Kristiansen.

Nøklebyåsen's Sebastian nr.1,-BIM.

Nøklebyåsen's Santos nr.2

Nøklebyåsen's Sjanten nr.3

Nøklebyåsen's Sir Gremlin nr.4

Nøklebyåsen's Sevja nr.1,-BIR.

Nøklebyåsen's Senta nr.2

Nøklebyåsen's Sira nr.3

Nøklebyåsen's Samira nr.4

BIM Nøklebyåsen's Sebastian. - BIR Nøklebyåsen's Sevja.

Svenske Kennel Klubb, Svenstavik 6/8-06

Dommer: Benny Blid.

Nøklebyåsen's Online 1 AK,- 1 VK,- CK,- CERT,- 1 BTK,- BIM.

Norsk Berner Sennen klubb avd. Hedemark 5/8-06

Dommer: Eivor Hofmandselv. (82 påmeldte BS)

Honey-Mix Fiona 1 AUK,-5 AUKK.

Nøklebyåsen's Oliver Twist 3 CHK,-CK,-5 BHK.

Svenske Kennel Klubb, Ransater 31/7-06

Dommer: Hans Lehtinen.

Nøklebyåsen's Rod Stewart 1 JK.

Nøklebyåsen's Quattro 1 AUK,-1 AUKK,-CK,-2 BHK.

Nøklebyåsen's Que 1 AUK,-2 AUKK,- CK.

Svensk Kennel Klubb, Vesterås INT. 22/7-06

Dommer: Elina Haapaniemi.

Nøklebyåsen's Que 1 AUK,-1 AUKK,- CK,- 4 BTK.

Nøklebyåsen's Nancy Reagen 1 AK,- 3 VK.

Norsk Kennel Klubb i Trondheim 1/7-06

Dommer: Miklos Levente (57 påmeldte BS)

Honey-Mix Fiona 1 JK,-3 JKK.

Nøklebyåsen's Oliver Twist 3 CHK,-6 BHK.

Norsk Berner Sennen klubb avd. Trøndelag.2/7-06

Dommer: Wenche Eikeseth (28 hanner- 48 tisper påmeldte BS)

Honey-Mix Fiona 1 JK,-1 JKK,-HP,-1 VK,-CERT,- 3 BTK.

Nøklebyåsen's Oliver Twist  CK,-3 CHK,-5 BHK.

Honey-Mix Fiona

Svensk Kennel Klubb, Borås 2/7-06

Dommer:Edor Westerlund (39 påmeldte BS.)

Nøklebyåsen's Qvattro 1 AUK,-1 AUKK,-CK,-5 BHK.

Norsk Welsh Corgi Klubb 24/6-06

Dommer: Per Kr. Andersen (16 voksne påmeldt BS)

Honey-Mix Fiona 1 JK,-2 JKK,-HP,-2 VK,-CK,-2 BTK.

Nøklebyåsen's Nicole Kidman 1 AK,-3VK.

Greta Garbo av Hiselfoss 2 AK.

Nøklebyåsen's Oxana 2 AK.

Nøklebyåsen's Oliver Twist CK,-1 CHK,-1 BHK,-BIM.

BIR Nobody Like Nanna - BIM Nuch Nøklebyåsen's Oliver Twist.

Norsk Kennel Klubb i Drammen 17/6-06

Dommer: Arne Foss på tisper / Bengt-Åke Bogren på hanner.(35 tisper - 16 hanner påmeldt.)

Honey-Mix Fiona 1 JK,-3 JKK,-HP,-6 VK.

Nøklebyåsen's Oxana 1 AK.

Nøklebyåsen's Oliver Twist 1 AK,-1 VK,-CERT,-CHAMPION,-CACIB,-1 BHK,-BIR.

Norsk Berner Sennenklubb Geilo 3-4/6-06

Dommer: Mary Alice, Eschwiler på hanner / Sharon C.Smith på tisper.

Nøklebyåsen's Rod Stewart 2 JK.

Nøklebyåsen's Quanto 1 AUK.

Nøklebyåsen's Oliver Twist 1 AK.

Honey-Mix Fiona 2 JK.

Nøklebyåsen's Que 1 AUK,-  3 AUKK,- HP.

Nøklebyåsen's Nancy Reagen 1 AK.

NUCH Nøklebyåsen's Fanta er død. 30.05.06.

Det var en trist melding jeg fikk av Astrid i dag, om at Fanta var død.

Fanta er en hund jeg har hatt et nært forhold til på utstilling å hjemme, som tok imot deg med stor glede.

Hun fikk 7 gode år, med lange skogs turer,stell å kos på Hennumkroken kennel.

Svenska Sennenhundklubben Karlskoga 27/5-06

Dommer: Åke Cronander å Gerard O'Shea.( 34 valper -145 voksne påmeldte BS)

Nøklebyåsen's Oliver Twist 1 AK,-2 VK,-CK.

Honey-Mix Fiona 1 JK,-1 JKK,-CK.

Nøklebyåsen's Que 1 AUK,-2 AUKK,- CK,-4 BTK.

Nøklebyåsen's Nancy Reagan 1 AK.

Nøklebyåsen's Oxana 1 AK.

Nøklebyåsen's Rod Stewart 1 JK,-5 JKK.

Honey-Mix Fiona. i Karlskoga.

Stocholm Skk Int 16/4-06

Dommer: Elina Haapaniemi.

Nøklebyåsen's Online 1 AUK,- 2 AUKK,- CK.

Norsk Berner Sennen Klubb avd.Rogaland 9/4-06

Dommer: Wera Hubenthal. (32 påmeldte BS)

NUCH Nøklebyåsen's Fanta - 1AK - 1 VETK - CK - 3 BTK - BIR VETRAN - BIS 1 VETRAN.

Norsk Berner Sennen Klubb

Dommer: Birgitte Gothen (22 valper - 86 voksene påmeldte BS )

Nøklebyåsen's Oliver Twist - 1 AUK,- 1 AUKK,- 1 VK,- CERT,- 4 BHK,- BIM UNGHUND.

Honey-Mix Fiona - 1 JK,-1 JKK,- HP.

Nøklebyåsen's Oxana - 1 AUK,- 1 AUKK,- HP,- 4 VK,- CK.

Nøklebyåsen's Nansy Reigen - 1 AUK,- 2 AUKK,- HP,- 2 VK,- CK,- 4 BTK.

Nøklebyåsen's Que - 1 AUK.

Malmø Skk Int 19/3-06

Dommer: Eva Borg.

Nøklebyåsen's Online - 1 AUK,- CK,- 3 BTK.

Norsk Dobermannklubb 18/3-06

Dommer: Erwin Deutcher. ( 54 påmeldte BS )

Nøklebyåsen's Oliver Twist - 1 AUK,- 3 AUKK.

NUCH Nøklebyåsen's Fanta - 1 AK,- 3 VETK,- HP.

7/3-06

Liffi har fått valper

5 tisper og 5 hanner - alt er bare bra med mor og barn!

Norsk Boxerklubb 18/2-06

Dommer: Maija Ånestad. ( 9 valper - 33 voksne påmeldte BS )

Nøklebyåsen's Russel Crowe - nr. 2 valp 6-9 månd.

Nøklebyåsen's Oliver Twist - 1 AUK,- 1AUKK,- HP,- 1 VK,- CERT,- 1 BHK,- BIM.

Honey-Mix Fiona - 1 JK,- 1 JKK,- HP,- 3 VK.

Nøklebyåsen's Oxana - 1 AUK,- 1 AUKK,- HP,- 1 VK,- CERT,- 1 BTK,- BIR,- 4 BIG.

NUCH Nøklebyåsen's Fanta 1 AK,- 1 VETK.

Sennenspesial, Sala 4/2-06

Dommer valp: Chsrlott Sandberg.   Dommer tispe: Jan Herngren.

Nøklebyåsen's Online -1 AUK,- 2 AUKK,-CK.

Nøklebyåsen's Nancy Reagen -1 AUK,-5 AUKK,- HP.

Nøklebyåsen's Que - 1 AUK.

Nøklebyåsen's Rod Stewart - nr. 2 baby.

Nøklebyåsen's Ronald Reagen - nr. 4 baby.

Norsk Miniatyrhund Klubb 4/2-06

Dommer : Gerry Hickey, Irland. ( 26 påmeldte BS )

Nøklebyåsen's Oliver Twist- 1 AUK,- 3 AUKK.

Norek Schnauzer Bouvier Klubb 5/2-06

Dommer : Leif  Ragnar Hjorth. ( 32 påmeldte BS )

Nøklebyåsen's Oliver Twist- 2 AUK.

Honey-Mix Fiona -1 JK,- 3 JKK.

Nøklebyåsen's Oxana -1 AUK,- 1 AUKK,- HP,- 4 VK,- CK, 5 BTK.

NUCH Nøklebyåsen's Fanta -1 AK,- 1 VETK,-CK,-BIR VETRAN.

Utstilling Stora Stockholm 11/12 - 05

Dommer : Eva Holm ( 95 påmeldte BS )

Nøklebyåsen's Online -1 AUK,- 2 AUKK,- CK,- 4 BTK.

Nøklebyåsen's Oxana -1 AUK.

Nøklebyåsen's Oscar- 1 AUK.

Nøklebyåsen's Nansy Reigen- 1 AUK.

Nøklebyåsen's Que- 2 AUK.